2. kolo so 31.8.2013 17:00 Jabkenice - Nemyslovice
3. kolo ne 8.9.2013 17:00 Žerčice - Jabkenice
4. kolo so 14.9.2013 16:30 Jabkenice - Skalsko "A"
5. kolo so 21.9.2013 16:30 Zdětín - Jabkenice
6. kolo so 28.9.2013 16:30 Jabkenice - Chotětov
7. kolo so 5.10.2013 16:00 Bezno "A" - Jabkenice
8. kolo so 12.10.2013 16:00 Jabkenice - Kochánky
9. kolo so 19.10.2013 15:30 Struhy Jabkenice
10. kolo so 26.10.2013 14:30 Jabkenice - Ledce
11. kolo ne 3.11.2013 14:00 Katusice - Jabkenice

Sobota 15.června 2013

Sokol Jabkenice FC Nemyslovice   2:0

Poslední zápas sezóny vyšel našemu mančaftu na výbornou. Po velmi dobrém a bojovném výkonu jsme porazili soupeře brankami Venci Boubína a Petra Janáka.

Kdyby výkon mužstva byl minimálně stejný po celé jaro jako v tomto zápase, mohli jsme skončit v tabulce ještě o něco výše než na konečném devátém místě. Každopádně mužstvo jako celek na lepší umístění má a záleží jen na všech hráčích, jak se s tím v příští sezóně vypořádají.

Ukončení sezóny 2013/2013 je naplánováno na 22.června od 16:30. Začne se fotbálkem, aby si všichni udělali žízeň a poté bude následovat volná zábava. Připraveno bude něco na zub i nějaké to pivko. Přijďte všichni v co největším počtu.

Sobota 8.června 2013

Sokol Chotětov - Sokol Jabkenice  6:2

V utkání hraném na hřišti v Bezně, byli hráči Chotětova jasně lepší ve všech směrech. Úvodní branku utkání sice vstřelilo naše mužstvo zásluhou Petra Janáka, ale poté domácí na hřišti již jasně dominovali.

Branky: Buryán Petr 2, Linek Jiří 2, Pečenka Jan, Kern Patrik - Janák Petr, Šťastný Vladimír; Rozhodčí: Bezucha Jan; ŽK: Vetešník Karel - Havlát Jan

Sobota 1.června 2013

Sokol Jabkenice - SK Jizera Předměřice n. Jizerou  0:2  (0:2)

Vinou dlouhotrvajících srážek se utkání hrálo na těžkém terénu. Výkon našeho mužstva byl sice dobrý, ale po dvou zaváháních v prvním poločasu, šli hosté do dvougólového vedení. Druhý poločas byl v naší režii, ale vstřelit branku je v současné době problém. Jedna nastřelená tyč soupeřovi branky je prostě málo.

Sobota 25.května 2013

Sokol Struhy - Sokol Jabkenice   4:1  (3:0)

Branky: Volkman Pavel, Náhlovský Jiří, Pokorný Václav, Kovařík Jan - Havlát Jan; Rozhodčí: Bišický Václav; ŽK: Pokorný Václav - Havlát Václav, Andronov Vladislav, Kos Kamil

Sobota 18.května 2013

Sokol Jabkenice - TJ Žerčice  0:1 (0:0)

Nejhorší výkon našeho mužstva v této sezóně. Hosté nepředvedli vůbec nic, ale i tak jim to stačilo, aby si odvezli všechny tři body. Naši hráči dohrávali utkání o devíti hráčích, když vlastní nedisciplinovaností byli vyloučeni v druhém poločase Ondřej Kraus a Jaroslav Roleník. Po dvou vyloučených hráčích z utkání v Ledcích a několika zraněných, je to další výrazné oslabení. Uvidíme, jak se s tímto naše mužstvo vyrovná příští víkend na hřišti ve Struhách, kde v sobotu hraje další mistrovské utkání s vedoucím týmem celé soutěže. Pokud se bude opakovat výkon, jako proti Žerčicím, nebudou mít domácí složitou práci.

Sobota 11.května 2013

Sokol Jabkenice - SLAVOJ Kropáčova Vrutice "B"   4:1  (1:0)

Jednoznačně zasloužené vítězství domácího celku, který si po celé utkání udržoval kontrolu nad vývojem zápasu. Poslední tým tabulky podal sice obětavý výkon, ale na náš dobře hrající tým to nestačilo.

Branky: Jaroslav Michal 2x, Jan Hendrych, Kamil Kos

Sobota 4.května 2013

SK Ledce - Sokol Jabkenice  2:2 (1:1)

V prvním poločase se nehrál fotbal valné úrovně. Domácí šli do vedení po nedorozumění našich hráčů, kteří si navzájem dávali přednost a domácí útočník byl pohotovější. Vyrovnali jsme z přímého volného kopu. Autorem nádherné střely byl Václav Havlát. Druhý poločas přinesl dvě vyloučení našich hráčů a to Martina Kubína a Václava Boubína. I v devíti hráčích jsme však dokázali vstřelit branku na 2:1 zásluhou Petra Janáka. Domácí v těchto fázích zápasu byli absolutně neškodní. Nakonec se jim však podařilo vyrovnat a zápas skončil remízou.

branky: Kamler Tomáš, Dobruský Jan - Havlát Václav, Janák Petr; Rozhodčí: Brodský Luboš; ŽK: Zachař Milan, Blažek Petr, Doležal Tomáš - Kraus Ondřej, Andronov Vladislav; ČK: 0 - Kubín Martin, Boubín Václav

Sobota 27.dubna 2013

Sokol Kochánky - Sokol Jabkenice   0:3

Branky: Kos Kamil 2, Kraus Ondřej; Rozhodčí: Bezucha Jan; Delegát: Paulus Martin; ŽK: Jakubčo Lukáš - Boubín Václav, Andronov Vladislav

Sobota 20.dubna 2013

SK Skalsko  „A" - Sokol Jabkenice    2:0 (2:0)

Branky:Zachrdla Petr, Kvajsar Michal
Rozhodčí:Mucek Martin
ŽK: Pažout Tomáš, Dlouhý Martin - Kubín Martin, Hendrych Jan
Diváků: 30.

Neděle 14.dubna 2013

Sokol Jabkenice - FK Zdětín "A"    1:3  (1:0)

Po velmi dobrém prvním poločase, který naše mužstvo zvládlo velmi dobře, přišel poločas druhý, ve kterém jsme na soupeře bohužel nestačili. Náš soupeř hrál v druhém poločase sice o deseti, ale byl jednoznačně lepším týmem a vítězství si zasloužil.

Neděle 7.dubna 2013

Sokol Katusice - Sokol Jabkenice  5:0 (1:0)

Po ne zrovna výsledkově vydařené zimní  přípravě všichni doufali, že v prvním mistrovském zápase jarní sezóny naše mužstvo zabere a z Katusic přiveze body. Opak však byl pravdou. Naši borci měli sice územní převahu, ale ohrozit domácí branku se nám nedařilo. Naopak domácí vydřeli z minima maximum a skoro všechny svoje šance skončili gólem v naší síti.

Silvestrovský turnaj v pétaque

Turnaje se zúčastnilo 11 dvojic. Všichni přítomní se dobře bavili a předvedli výborný výkon. Vyhrát ale může pouze jeden.

Neděle 11.listopadu 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Chotětov   4:3 (1:1)

Branky: Kos Kamil, Boubín Václav, Knížek Miloš, Andronov Vladislav - Linek Jiří, Barančok Luděk, Rusiňák Michal; Rozhodčí: Mucek Martin; ŽK: Hybler Jan - Rusiňák Michal, Barančok Luděk, Kadeřábek Petr, Nežerka Martin

Úterý 6.listopadu 2012

Dohrávka 10.kola Sokol Jabkenice - Sokol Chotětov se uskuteční v sobotu 10.listopadu na hřišti v Jabkenicích od 14:00.

Neděle 4.listopadu

FC Nemyslovice - Sokol Jabkenice   0:3

Skvělý výkon předvedlo naše mužstvo na hřišti v Nemyslovicích. Po nepovedeném zápase v Předměřicích byl výkon diametrálně odlišný a tři body si odvážíme zcela zaslouženě. Branky našeho týmu vstřelili Hendrych, Michal a Hybler.

Sobota 27.října 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Chotětov

Utkání bylo z důvodu nezpůsobilého terénu zrušeno. Náhradní termín zatím nebyl určen.

Neděle 21.října 2012

SK Jizera Předměřice n. Jizerou - Sokol Jabkenice   6:0  (4:0)

O osudu utkání bylo rozhodnuto již v 25.minutě, když domácí zvýšili již na 4:0. Po změně stran jsme opět během dvou minut dvakrát inkasovali a zápas se dohrával jen z povinnosti. Oproti minulému týdnu, kdy naše mužstvo sehrálo vyrovnané utkání s vedoucím týmem tabulky ze Struh, byl tentokrát výkon našeho mužstva bohužel k nepoznání.  Utkání dobře řídil rozhodčí Pažout.

Sobota 13.září 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Struhy   1:2  (1:1)

I přes velmi dobrý výkon našeho celku jsme tentokrát na body nedosáhli. Náš soupeř, který je v čele tabulky, se musel místy bránit tlaku našeho mužstva, které podalo velmi dobrý výkon. V prvním poločase jsme se dostali do vedení zásluhou Jardy Roleníka. Po naší vedoucí brance se hrál vyrovnaný fotbal. Těsně před přestávkou ale náš celek udělal na polovině hřiště chybu a Marek Havlát, který tuto situaci hasil, se dopustil faulu v pokutovém území. Byl oceněn žlutou kartou a hosté zahrávali pokutový kop, který bezpečně proměnili. Vstup do druhého poločasu nám  nevyšel a inkasovali jsme podruhé. Celý zbytek druhého poločasu se hosté většinou bránili. Naši hráči je přehrávali jak herně, tak i bojovností. Ale z několika vytvořených šancí se nám již branku vstřelit nepodařilo a tak hosté jednobrankové vítězství uhájili.

Neděle 7.října 2012

TJ Žerčice - Sokol Jabkenice   2:3  (0:2)

Na půdu, letos nevýrazného mužstva Žerčic, jelo naše mužstvo s cílem přivézt nějaký ten  bodík, nejlépe však všechny tři. Průběh prvního poločasu nasvědčoval tomu, že by tento cíl mohl být reálný. Po brankách Jardy Michala a Kamila Kose jsme totiž do kabin šli s dvoubrankovým vedením. Na začátku druhého poločasu vstřelil třetí branku do domácí sítě Jarda Roleník a o výsledku utkání se zdálo být rozhodnuto. Domácí hráči se ale nevzdali a dvěma góly konec utkání dost zdramatizovali. Nakonec jsme se museli bát o vítězství až do 96. minuty, protože rozhodčí Pažout se rozhodl hodně nastavit. Koncovku jsme ale zvládli a poskočili bodově od konce tabulky.

Branky: Bucek Martin, Kredba Petr - Michal Jaroslav, Kos Kamil, Roleník Jaroslav; Rozhodčí: Pažout Jan; ŽK: Toman Martin - Kos Kamil, Roleník Jaroslav, Knížek Miloš

Neděle 30.září 2012

Slavoj Kropáčova Vrutice "B" - Sokol Jabkenice   0:3  (0:2)

Jako mávnutím kouzelného proutku se změnil výkon mužstva v porovnání s výkonem z minulého týdne proti Ledcím. Naši hráči byli jasně lepší ve všech směrech a nepustili domácí hráče vůbec k ničemu. Kdybychom proměnili i další šance, mohlo být skóre i vyšší. Nejlepším hráčem na hřišti  byl Jarda Roleník.

Branky: Michal Jaroslav, Kos Kamil, Roleník Jaroslav; Rozhodčí: Vrabec Slávek; ŽK: Bůžek Pavel - Roleník Jaroslav

Neděle 23.září 2012

Sokol Jabkenice - SK Ledce   1:2  (0:2)

I průměrný výkon stačil hostům na vítězství v tomto zápase. Naši hráči zaostávali za soupeřem ve všech směrech a hosté si zaslouženě odvezli všechny tři body. Zápas výborně řídil rozhodčí Kožej Roman.

Branky: Michal Jaroslav - Valeš Jan, Hýbl Tomáš; Rozhodčí: Kožej Roman; ŽK: Michal Jaroslav, Havlát Jan, Knížek Miloš - Nečas Miroslav, Blažek Petr

Neděle 16.září 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Kochánky   2:4 (0:3)

Hosté vyhráli zcela zaslouženě, když skoro celé utkání měli pod svou kontrolou. Náš celek hrál cca od 30.minuty o deseti hráčích. Zejména v druhém poločasu si naši borci sáhli až na dno svých sil a svou bojovností zápas ještě zdramatizovali. I za nepříznivého stavu nesložili zbraně a za to zaslouží uznání. I v deseti hráčích se přesvědčili o tom, že hrát jde s každým, nebýt špatného nástupu do utkání. Utkání výborně řídil rozhodčí Grešo.

Pondělí 10.září 2012

Sokol Jabkenice - SK Skalsko „A"   3:3 (1:2)

V utkání velmi dobré úrovně šli hosté rychle do dvoubrankového vedení, když  dokázaly stoprocentně využít  hrubých chyb, kterých se náš celek nedokázal vyvarovat.  Až rozdíl dvou branek přiměl naše hráče, aby s výsledkem něco udělali. Ještě do poločasu se nám podařilo skórovat  zásluhou Ondry Krause. Ten dopravil míč za brankovou čáru, aniž by si toho hlavní rozhodčí povšiml. Na tento fakt ho musel upozornit až asistent na pomezí (mimochodem zástupce hostujícího celku). Do druhého poločasu jsme opět vstoupili nekoncentrovaně a po nepříliš důrazné hře se podařilo jednomu z útočníků Skalska proniknout až před naší bránu, kde zachoval chladnou hlavu a vstřelil třetí branku hostí. Zásluhou hlavně bojovného výkonu se nám ale podařilo vyrovnat a to brankami dvou Václavů - Boubína a Havláta. V koncovce zápasu, tak mohlo být vše otevřené pro obě mužstva, nebýt  arogantního rozhodčího Vrabce, který nepustil naše mužstvo za polovinu hřiště a ze své pozice si náležitě vychutnal domácí hráče i diváky a ukázal kdo je na hřišti pánem. Výsledek tímto svým směšným výkonem  naštěstí neovlivnil, ale kdo z vás toto utkání zhlédl asi se hodně divil, jak jde odřídit fotbalové utkání z pozice rozhodčího, který není „vůbec zaujatý".

Branky: Havlát Václav, Boubín Václav, Kraus Ondřej - Jakubec Zdeněk, Vyšohlíd Jiří, Kvajsar Michal; Rozhodčí: Vrabec Slávek; ŽK: Boubín Václav, Havlát Jan, Knížek Miloš, Andronov Vladislav - Jakubec Zdeněk, Kvajsar Michal, Vocásek Pavel, Dufek Petr

Neděle 2. září 2012

FK Zdětín "A" - Sokol Jabkenice  4:3  (2:2)

Do utkání proti papírově jasnému favoritu utkání vstoupilo naše mužstvo nebojácně a drželo se soupeřem krok, jak herně, tak i výsledkově. Domácí byli sice lepším mužstvem, lépe kombinovali a zejména jejich rychlá kombinace dělala našemu mužstvu problémy. Naši hráči, ale velmi dobrým kolektivním výkonem hru soupeře eliminovali a do poločasu drželi vyrovnaný stav. Po přestávce domácí ještě více stupňovali svoje tempo. Paradoxně ale náš tým mohl jít do vedení. Po velmi dobrém presingu získal míč Jarda Michal a postupoval sám na branku. Svoje sólo však neproměnil a soupeř zápas otočil dvěma brankami. V závěru si jabkeňáci sáhli až na dno svých sil a podařilo se jim vstřelit třetí branku a vyrovnání vyselo na vlásku. Po závaru před domácí brankou v samotném konci zápasu měli domácí velké štěstí, že se nám nepodařilo vyrovnat. Naše mužstvo ale i tak podalo velmi dobrý výkon a nemusí se za předvedenou hru stydět. Utkání řídil rozhodčí Brodský, který toho tentokrát až tolik nepokazil, ale některé jeho výroky budily úsměv a rozčarování na tvářích nechápajících diváku.

Branky: Červeňák František, Honzátko Pavel, Maurer Petr, Těšínský Jiří - Michal Jaroslav 3x; Rozhodčí: Brodský Luboš; Delegát: Tiller Milan

Středa 29.srpna 2012

Všechny příspěvky za sezónu 2011 - 2012 byly přesunuty do archívu.

Neděle 26.srpna 2012

Sokol Jabkenice - Sokol Katusice  4:3 (4:1)

Branky: Kos Kamil 2x, Michal Jaroslav 2x

Rozhodčí: Dragoun Radek

Delegát : Houška Josef

Žluté karty: Kos Kamil, Staněk Miroslav, Havlát Jan, Knížek Miloš, Kraus Ondřej,

Šarközi Tomáš, Andronov Vladislav - Masopust Josef, Hybš Lukáš

Sobota 25. srpna 2012

Letní přestávka mezi starou a novou sezónou je již minulostí a naše mužstvo již zahájilo přípravu na sezónu novou. Pod vedením nového trenéra Fandy Krause mužstvo  dvakrát v týdnu trénuje a o víkendu hraje přátelské zápasy. Právě tyto zmíněné přípravné zápasy slouží k rozehrání a sehrání mužstva. Poctivá práce v trénincích  se pomalu zúročuje a je to znát i na výsledcích.

28.7.2012 Jabkenice  - Ledce  1:2

5.8.2012 Jabkenice - Sporting MB  2:3

11.8.20212 Jabkenice  - Kosořice „B"  9:3

18.8.2012 Jabkenice - Klášter  3:2

Do mistrovské soutěže nastoupí náš tým 25.8.2012 od 17:00 na domácím hřišti proti Katusicím. Bohužel pro novou sezónu, již nemáme po dlouhých letech, jako klub zastoupení v dorostenecké soutěži. Na nedělní zápasy dorostu jsme byli všichni zvyklí a budou nám chybět.

Zbývá jen popřát našim hráčům a celému realizačnímu týmu hodně sportovního štěstí, aby po skončení celé soutěže bylo mužstvo v tabulce co nejvýš a neopakovaly se situace,  kdy jsme se zachraňovali do posledního kola.