SK Strašnov – Sokol Jabkenice 2:0  (1:0)

Branky: Řehák Štěpán 2; Rozhodčí: Mucek Martin
Sobota 30. května 2015
Sokol Jabkenice – FK Zdětín  1:6  (0:4)

Branky: Šťastný Ondřej - Losík Lukáš 2, Těšínský Jiří 2, Honzátko Pavel, Husák Martin; Rozhodčí: Halbich Rudolf; Delegát: Janíček Jaromír; ŽK: Hlaváč Daniel

Sobota 23. května 2015
Sokol Jabkenice - FK Krnsko "B" 2:1  (2:1)

Již v 15. minutě jsme vedli 2:0 a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Před koncem prvního poločasu jsme si však dali vlastní gól a od té doby jsme se opět střelecky trápili. Náš výkon byl v druhém poločase velmi špatný, ale důležité jsou hlavně tři body, které jsme získali.

Branky: Krupař Ondřej, Štujber Patrik - Šulc Kryštof; Rozhodčí: Grešo Vilém

Sobota 16. května 2015
Sokol Jabkenice – TJ Sokol Kochánky  4:0  (1:0)

O poslední místo v tabulce jsme hráli s hosty z Kochánek a od začátku zápasu až do konce nebylo pochyb, kdo po tomto kole bude na chvostu tabulky. Soupeři, jsme nedali vůbec žádnou šanci a kdybychom proměnili alespoň polovinu našich šancí mohl být výsledek dvouciferný. Kochánky zklamaly na celé čáře a zaslouženě prohrály.

Branky: Šťastný Ondřej 2, Kos Kamil, Hendrych Jan; Rozhodčí: Pažout Petr, Kern Patrik, Musil Jiří

Sobota 9. května 2015
SK Skalsko „A“ –  Sokol Jabkenice 2:1  (2:1)

Začátek zápasu byl z naší strany opět jako již po několikáté nedůsledný a ihned se to projevilo na vývoji skóre. Hned ve druhé minutě jsme nechali odcentrovat domácího hráče dlouhý balón do pokutového území. Marek Havlát míč podběhl a domácí útočník již neměl problém usměrnit míč do odkryté brány. V patnácté minutě se nám podařilo vyrovnat zásluhou Kamila Kosa, který na poněkolikáté dotlačil míč do sítě. Z nerozhodného stavu jsme se však neradovali dlouho. Prakticky ihned ztratil Roman Nekola míč uprostřed hřiště a domácí vyslali přesnou kolmici na svého útočníka. Toho se nepodařilo nikomu zastavit a jeho přesná rána k tyči znamenala druhou branku v naší síti. Do poločasu se již nic zajímavého neudálo.
Druhý poločas se hrál povětšinou mezi oběma pokutovými územími, bez větších šancí na obou stranách. Výsledek je pro nás sice nepříjemný, ale zasloužený.

Branky: Kvajsar Michal, Pýcha Radek - Kos Kamil; Rozhodčí: Halbich Rudolf; ŽK: Kvajsar Michal, Vocásek Jakub - Havlát Lukáš

Sobota 2. května 2015
FC Horky nad Jizerou „B – Sokol Jabkenice 5:2 (2:2)

Již ve 13. minutě jsme prohrávali 2:0 a nevypadalo to s námi dobře. Do konce prvního poločasu jsme však zásluhou Jardy Zvěřiny a Ondry Krupaře vyrovnali a byli jsme i lepším týmem. Druhý poločas byl dlouho vyrovnaný až v 79. minutě se domácím podařilo vstřelit třetí branku a to o výsledku rozhodlo. Poté jsme hru otevřeli a snažili se vyrovnat. Při tomto risku jsme ale ještě dvakrát inkasovali a bylo po zápase. Konečný výsledek je sice krutý, ale zasloužený.

Branky: Cepka Libor 2, Jandl Jiří 2, Váňa Jan - Zvěřina Jaroslav, Krupař Ondřej; Rozhodčí: Žižka Stanislav; ŽK: Poslt Radek - Krupař Ondřej

Pondělí 27.dubna 2015

Sobota 25.dubna 2015
Sokol Jabkenice – TJ FC Nemyslovice  3:2  (1:2)

Začátek zápasu byl z naší strany hodně povedený. Po patnácti minutách jsme se dostali do vedení, když Petr Janák překonal brankáře hostí. Po této brance všichni čekali, že se nespokojíme s jednou brankou a dobrou hrou se pokusíme náskok navýšit. Opak byl ale pravdou. Hosté zlepšili pohyb a přesnost přihrávek, což vedlo k vyrovnání v 25.minutě. Naše hra začala být bázlivá a bez nápadu. Před druhou brankou hostů v 32.minutě, naši hráči čekali, že bude odpískán faul na Romana Nekolu. Rozhodčí Mucek však do píšťalky nepískl a když byl hostující útočník před brankářem Markem Havlátem, bylo již na bránění pozdě.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivněji. V 50.minutě nevěděl Kamil Kos co s míčem a vystřelil asi z 25 metrů. Míč trefil břevno a od brankáře Nemyslovic, který se snažil míč vyrazit se odrazil do branky. Tato branka nám pomohla a vypracovávali jsme si další šance. Bohužel bez brankového vyjádření. V 82.minutě přišel další nádherný moment zápasu. Mirek Staněk zahrál perfektně přímý kop, na který si naběhl Ondra Krupař a svým premiérovým gólem rozhodl o tom, že máme první vítězství v sezóně.

Neděle 19.dubna 2015
TJ Žerčice – Sokol Jabkenice  1:1 (0:0)

Do derby utkání vstoupila obě mužstva ze samého dna tabulky opatrně. Od začátku byl k vidění především boj ve středu hřiště a mnoho nepřesností na obou dvou stranách. Kombinace vázla, hráči nechtěli udělat chybu a ani hrbolatý a tvrdý terén kombinační hře moc nepřál. S blížícím se koncem poločasu si obě mužstva vytvořili šance, ale bez gólového využití. Ve 44.minutě nebyla proti domácím odpískaná penalta na proniknuvšího Michala Janáka, který se dostal do pokutového území, kde byl dvakrát po sobě domácími obránci faulován. Rozhodčí Khol si toho ale bohužel nevšiml.
Druhý poločas začal stejně jako ten první, opatrnou hrou obou mužstev. V 52.minutě domácí útočník šikovně přepadl přes nohu jednoho z našich obránců a k údivu všech se penalta tentokrát pískala. Domácí vedli 1:0. V dalším průběhu utkání jsme již byli lepším týmem, ale opět nás zrazovala koncovka. Když už se zdálo být rozhodnuto a hrálo se již dvouminutové prodloužení, naběhl si Michal Boháček při rohu na míč a skóroval na konečných 1:1.

Sobota 11.dubna 2015
Sokol Jabkenice – SK Rejšice „B“  1:5  (1:2)

Proti favorizovanému celku z Rejšic, jsme nezačali vůbec dobře. Již v 10. minutě se hosté ujali po naší chybě v obraně vedení. Ve dvacáté minutě to již bylo 0:2, když hosté proměnili penaltu. Teprve poté jsme se začali prosazovat i my, hlavně rychlými protiútoky. Po několika neproměněných šancích se podařilo vstřelit branku Danovi Hlaváčovi, který dostal nádhernou přihrávku za obranu a brankáři nedal šanci. Druhý poločas byl víceméně vyrovnaný s šancemi na obou stranách. V 75. minutě dostal červenou kartu Dan Hlaváč za urážku rozhodčího a naše hra se totálně sesypala. Důsledkem tohoto byly další obdržené branky, které celkový dojem z tohoto zápasu z našeho pohledu nepatrně zkreslily. Zejména koncem prvního poločasu a ve druhém poločase do vyloučení Dana Hlaváče jsme byli hostům vyrovnaným soupeřem.

Branky: Hlaváč Daniel - Šedina Jan 3, Nagy David, Horváth Tomáš; Rozhodčí: Tvaroh Petr; ŽK: Kos Kamil, Hendrych Jan- 0; ČK: Hlaváč Daniel - 0

Všechna utkání 14. kola budou z důvodu neregulnosti hracích ploch sehrána z rozhodnutí OFS 7.června 2015. Naše mužstvo tedy bude končit sezónu na hřišti Strašnova.

Sobota 28.března 2015
Sokol Jabkenice - TJ Sokol Chotětov „A“  1:3  (1:1)

S favorizovaným týmem hostí jsme v prvním poločase dokázali držet krok. Hosté sice vedli gólem z penalty, ale těsně před poločasem vyrovnal Kamil Kos. Druhý poločas jsme nejprve neproměnili stoprocentní šanci a následně jsme inkasovali podruhé. Třetí branka v naší síti definitivně zlomila náš odpor. Náš výkon, ale proti prvnímu tabulky nebyl špatný. Hráči bojovali a byli po celé utkání Chotětovu rovnocenným partnerem.

Branky: Kos Kamil - Pečenka Jan, Rusiňák Michal, Vaňousek Ondřej; Rozhodčí: Sobalík Karel

Sobota 21.3.2015
Sokol Struhy – Sokol Jabkenice  7:1  (4:0)

Do prvního jarního zápasu jsme nastupovali v očekávání, zda se výkony našeho mužstva oproti podzimní části sezóny zlepší. Mužstvo bylo oproti podzimní části soutěže posíleno o tři hráče Rejšic, kteří přišli na půlroční hostování.
Začátek zápasu, ale ukázal, že odpoutat se z posledního místa v tabulce nebude tak jednoduché. Domácí hráči byli agresivnější, běhavější a i jejich kombinace byla o mnoho přesnější. To mělo za důsledek čtyři branky v naší síti za první poločas. V druhém poločase, kdy jsme vystřídali se naše hra zlepšila, ale na rozjeté domácí hráče to již nestačilo. Konečný výsledek je sice krutý, ale zcela zasloužený.

Branky: Čmugr Jan 2, Náhlovský Jiří 2, Pokorný Václav 2, Nouzák Roman - Hlaváč Daniel; Rozhodčí: Brodský Luboš; ŽK: Strejček Filip - Hlaváč Daniel, Boubín Václav

FK Zdětín – Sokol Jabkenice  1:0  (1:0)

V utkání, které mělo být jednoznačnou záležitostí, jsme drželi celý zápas se soupeřem krok a i v nekompletní sestavě jsme sehráli vyrovnané utkání. Jen vstřelit branku, je pro naše hráče úkol nadlidský, i když šance na to byli. Na výkonu z tohoto zápasu by se v jarní polovině sezóny stavět určitě dalo.
Branky: Stránský Martin; Rozhodčí: Grešo Vilém; ŽK: Maurer Petr - 0

Neděle 26.října 2014
FK Krnsko „B“ – Sokol Jabkenice  3:1  (2:0)

V nekompletní sestavě nebyli naši hráči konkurence schopni domácímu týmu. Domácím stačil k prvnímu gólu v naší síti chytře rozehraný trestný kop a brankář Filip Dědina neměl šanci zasáhnout. Druhou branku si vstřelil do vlastní sítě Lukáš Havlát a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. V druhém poločase domácí skórovali potřetí a našemu celku se podařilo výsledek pouze zkorigovat zásluhou Petra Janáka. Nejlepším hráčem našeho celku byl po celé utkání neúnavně bojující Václav Boubín.  Škoda, že se k němu ostatní hráči svou bojovností a touhou po vítězství nepřidali.

Branky: Kubín Josef, Losík Lukáš, Šesták Vojtěch - Janák Petr; Rozhodčí: Javůrek Jan; ŽK: Šesták Vojtěch, Losík Lukáš - Hlaváč Daniel

Sobota 18.října 2014
TJ Sokol Kochánky – Sokol Jabkenice  4:1  (2:1)

Do Kochánek jsme jeli minimálně pro bod, ale skutečnost byla nakonec jiná. Ne že by domácí tým naše mužstvo přehrál tak výrazným způsobem, ale domácí se dokázali lépe vyrovnat s vývojem zápasu. V celkově nepohledném a místy nefér vedeném utkání jsme se domácím dokázali přizpůsobit, ve všem, co nemá s fotbalem nic společného, což byla voda na mlýn domácích hráčů. Svůj den neměl ani rozhodčí Janda, jehož výkon byla kapitola sama o sobě.

Branky: Lasák Lukáš 3, Wágner Rudolf - Hlaváč Daniel; Rozhodčí: Janda Petr; ŽK: Korejza Tomáš, Šesták Ondřej - Hlaváč Daniel, Havlát Marek, Boubín Václav, Hendrych Jan, Dědina Filip; ČK: 0 - Havlát Marek

Sobota 11.října 2014
Sokol Jabkenice – SK Skalsko „A“  2:2  (0:0)

První poločas se hrál fotbal, který moc nelahodil oku fanoušků. Utkání začalo být zajímavé až v druhém dějství, kdy se našemu mužstvu podařilo vstřelit v krátkém časovém rozpětí dvě branky. Jak rychle jsme ale vedení získali, tak rychle jsme o něj přišli. Opět jsme se nevyvarovali hrubých chyb v obraně a tím pádem přišli o vítězství.

Branky: Kos Kamil, Hlaváč Daniel - Vele Libor, Zachrdla Petr; Rozhodčí: Javůrek Jan

Sobota 4.října 2014
Sokol Jabkenice – FC Horky nad Jizerou „B“  2:3 (1:2)

V kvalitním a pohledném utkání jsme od začátku dotahovali náskok hostí. Když se necelou půlhodinu před konce podařilo vyrovnat Danu Hlaváčovi na 2:2, vypadalo to, že bez bodů z tohoto utkání neodejdeme. Ale zbytečná chyba v defenzivě znamenala třetí branku v naší síti. Do konce zápasu jsme již branku nevstřelili a tak jsme odešli opět zbytečně poražení.  Utkání velmi dobře řídil rozhodčí Kožej.

Branky: Janák Petr, Hlaváč Daniel - Petráš Jakub, Váňa Jan, Mihál Patrik; Rozhodčí: Kožej Roman; Delegát: Tiller Milan; ŽK: Janák Petr, Hlaváč Daniel, Hendrych Jan - Petráš Jakub, Bahník Lukáš, Sekera Tomáš

Neděle 28.září 2014
TJ FC Nemyslovice – Sokol Jabkenice  4:0  (4:0)

Nekompletní složení mužstva a velmi špatný začátek zápasu, to byly hlavní důvody vysokého vedení domácích po prvním poločase. Druhý poločas hráli domácí už jen na údržbu a náš celek skórovat nedokázal.

Branky: Jakubínský Stanislav 2, Živec Martin 2; Rozhodčí: Kožej Roman; ŽK: 0 - Boubín Václav

Sobota 20.září 2014
Sokol Jabkenice – TJ Žerčice  0:2  (0:1)

Utkání ovlivnila chyba našeho mužstva ve středu hřiště již v 5.minutě. Z následného protiútoku „fauloval“  Marek Havlát hostujícího útočníka a Žerčice kopali penaltu, kterou s přehledem proměnili. Celý první poločas se poté hrál ve středu hřiště. Jednu z mála šancí měl po samostatné akci Patrik Štujber, ale jeho střela po krásném uvolnění skončila jen na tyči. Druhý poločas bylo naše mužstvo lepší, ale převaha byla k ničemu, když se nevstřelí branka. Žerčice byli v tomto směru lepší a z brejku vstřelili svojí druhou branku, která definitivně rozhodla utkání.

Branky: Kotrla Jiří, Bucek Martin; Rozhodčí: Brodský Luboš; Delegát: Janíček Jaromír; ŽK: Kubín Martin - Kredba Petr, Kotrla Jiří

Sobota 13.září 2014
SK Rejšice – Sokol Jabkenice  5:1  (3:0)

V pohledném zápase nadstandartní úrovně vyšlo domácím skoro vše, na co sáhli. Rejšice jednoznačně předčili naše mužstvo v zakončování šancí. Naše mužstvo se v koncovce trápí a zápas v Rejšicích toho byl příkladem. Jinak byl zápas vyrovnaný a diváci se nenudili. Jediné co zápas kazilo byl arogantní a všehoschopný rozhodčí Pažout, který opět ukazoval všem, kdo je na hřišti pánem.

Branky: Nastoupil Luboš 2, Zvěřina Vojtěch, Krichebauer Roman, Štěpán Petr - Hlaváč Daniel; Rozhodčí: Pažout Jan; ŽK: Zvěřina Vojtěch, Hofírek Lubomír - Janák Petr, Kos Kamil

Sobota 6.září 2014
Sokol Jabkenice – SK Strašnov  0:5  (0:2)

Nepovedené utkání našeho celku. Hosté byli lepší ve všech směrech a zaslouženě vyhráli.

Branky: Řehák Štěpán 3, Krejčík Milan, Rychtera Aleš; Rozhodčí: Mucek Martin; ŽK: Hlaváč Daniel - Netušil Matěj

Sobota 30.srpna 2014
TJ Sokol Chotětov „ A „ – Sokol Jabkenice  4:1  (3:0)

Při vzpomínce na jarní debakl na hřišti v Chotětově bylo všem jasné, že nás nečeká lehký zápas. To se i naplnilo, protože po prvních 45.minutách jsme prohrávali 3:0. Druhý poločas podalo naše mužstvo mnohem lepší výkon, ale stačilo to jen zkorigování výsledku. Výkon z druhého poločasu je ale příslibem pro další zápasy.

Branky: Buryán Petr, Pečenka Jan, Kořínek Ladislav, Kern Patrik - Havlát Jan; Rozhodčí: Kožej Roman; ŽK: Nežerka Martin - Hlaváč Daniel, Boubín Václav, Šťastný Vladimír

Sobota 23.srpna 2014
Sokol Jabkenice – TJ Sokol Struhy  1:1  (0:1)

V prvním mistrovském utkání nové sezóny se body spravedlivě rozdělili mezi oba soupeře. V prvním poločase měli navrch hosté, kteří byli aktivnější. Druhý poločas byl v režii našeho mužstva.

Branky: Janák Petr - Koš Adam; Rozhodčí: Bezucha Jan; ŽK: Havlát Marek, Štujber Patrik - Kraus Ondřej